Ik heb vorige week net voordat jullie euroknaller actie verliep een abonnement bij jullie afgesloten met nummerbehoud en meteen 21 euro betaald. Door mijn nummerbehoud gaat mijn abonnement per 1-7-2019 in. Mijn vraag in deze is ga ik vanaf die datum nog 6 maanden voor 1 euro per maand jullie diensten afnemen of is dat al vanaf het moment van afsluiten en dit was 28-2-2019.
Ik ben benieuwd.
Met vriendelijke groeten Rene
Beantwoord
Factuur nog volgens eurokraker-actie?
Beste antwoord door Alexandra
Hi Rene! Wat leuk dat je bij Simpel bestelt hebt! 😍
Je maakt gebruik van de actie die geldig was op het moment van jouw bestelling, dus dan inderdaad de Eurokrakers. Om het zeker te weten kun je nog even contact opnemen met de klantenservice, zij kunnen het dan aan je bevestigen.
Groetjes, Alexandra
Bekijk origineelJe maakt gebruik van de actie die geldig was op het moment van jouw bestelling, dus dan inderdaad de Eurokrakers. Om het zeker te weten kun je nog even contact opnemen met de klantenservice, zij kunnen het dan aan je bevestigen.
Groetjes, Alexandra
Reageer
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.