Skip to main content
Beantwoord

Tegoed van de bundel

  • January 27, 2024
  • 2 reacties
  • 97 Bekeken

Guibo Vierhout

Stel voor ik heb nog data over aan het eind van de maand wordt dat dan weer toegevoegd aan mn niewe tegoed die ik de volgende maand krijg of wordt het dan aangevuld. 

Beste antwoord door Snowboard

Heey @Guibo Vierhout 

Nee, resterend tegoed van je bundels vervalt aan het einde van de maandelijkse looptijd . Daarna start de nieuwe maandelijkse looptijd weer met de door jou gekozen bundels. 

2 reacties

  • Superster
  • 1291 reacties
  • Antwoord
  • January 28, 2024

Heey @Guibo Vierhout 

Nee, resterend tegoed van je bundels vervalt aan het einde van de maandelijkse looptijd . Daarna start de nieuwe maandelijkse looptijd weer met de door jou gekozen bundels. 


Noor
Moderator
Forum|alt.badge.img+7
  • Moderator
  • 323 reacties
  • January 29, 2024

Hi @Guibo Vierhout,

@Snowboard heeft je al het correcte antwoord gegeven! 
Jouw MB's worden helaas niet meegenomen naar de volgende periodes. Houd je maandelijks teveel MB's over en wil je ook liever minder betalen? Dan kan je altijd even kijken en of je jouw bundel kan aanpassen naar een kleinere bundel. Houd er wel rekening mee dat je mogelijk niet terug kan naar jouw oude bundel, indien deze niet meer in het aanbod in Mijn Simpel staat. 

Ik wens je een fijne dag. 

Groet, Noor 
Simpel